MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis: palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam  ar nekustamā īpašuma pirkšanu / pārdošanu / nomas palīdzību.
Mūsu produkts: pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar maksimālu labumu klientam.

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Piņķi

2013.gads. Noderīgi padomi

2013. gada izglītības virziens turpinājās. Uzņēmuma direktore Jeļena Kordževa uzrakstīja un izdeva grāmatu ‘’Noderīgi padomi’’, kura tiek dāvināta katram, kurš pieņem lēmumu par to, ka grib pārdot vai iegādāties nekustamo īpašumu.
Tas ir liels uzņēmuma ieguldījums sabiedrībai.

2012.gads. Tiek izdota Latvijā pirmā rokasgrāmata par visa veida nekustamā īpašuma darījumiem ‘’Atskaites punkts’’

2012.gadā nekustamā īpašuma uzņēmuma ‘’EKOCENTRS’’ direktore Jeļena Kordževa izdeva Latvijā pirmo rokasgrāmatu par visa veida nekustamā īpašuma darījumiem ‘’Atskaites punkts’’. Līdz tam nebija nekādu uzziņas materiālu, kur būtu aprakstītas visas darījumu procesa prasības. Tādejādi klientiem vienkārši nebija saprotams, ar ko tieši saistīts māklera darbs un ko ir tiesīgi pieprasīt no profesionāla māklera.

2012. gads. Saules Torņa Akmeni

Mēs iedraudzējamies ar drūziem. Tā ir senā Izraēlas tauta, kura rastas no Fatimas, pravieša Muhameda meitas.
Saskaņā ar vienu no šīs tautas leģendām, kad veidojas jauna ģimene vai būvējas jauna māja, mājas pamatnē liekas laimīgais akmens – akmens no Saules torņa, kura no rīta pieskārējas pirmais saules stars.

Lasīt tālāk ...

2011. gads. Apmācība obligāta

Ar 2011. gadu uzņēmuma vadība pieņēma lēmumu par obligātu profesionālo apmācību katram uzņēmuma māklerim. Jeļena Kordževa sadarbībā ar nekustamā īpašuma nodaļas vadītāju Fjodoru Gubinu, izdeva mācību līdzekli ‘’Mākleris. Programma – minimums’’, kuru apgūt bija obligāta prasība ikvienam, kurs vēlējās strādāt uzņēmumā.

2011. gads. Sākam pārdot komercobjektus

2011. gadā mēs sākām pārdot komercobjektus. Kā pirmais komercobjekts, kuru mēs pārdevām, bija hotelis ‘’Sezams’’. Tobrīd objekta īpašniekam bija lielas domstarpības ar banku – hipotēkas turētāju, tāpēc strādāt vajadzēja ļoti ātri. Jāsaka, ka pircējs tika atrasts rekordlielā ātrumā – divos mēnešos un tādā veidā domstarpības izdevās novērst.

2011. gads. Pirmais darījums dzīvošanai ar uzturēšanās atļauju

No 2011.gada Latvijai uzmanību sāka pievērst ārzemnieki. Likums, kas ļauj dzīvot Eiropas Savienībā, sāka darboties un pirmie pircēji sāka vērsties pēc palīdzības kā iegādāties nekustamo īpašumu un uzturēšanās atļauju dzīvošanai, noformēšanu.
Ar lepnumu varam teikt, ka par visu laiku ar šo klientu kategoriju mums nebija neviens atteikums.

2010. un 2011. gadi. Gada grāmata ‘’Profesijas kuriozi’’

2010.gadā uzņēmuma direktore Jeļena Kordževa Krievijā izdeva grāmatu ‘’Profesijas kuriozi’’. Tas ir stāstu krājums, kas tapis pamatojoties uz mūsu klientu reāliem notikumiem. Šis stāstu krājums saņēma ‘’Gada grāmatas’’ nomināciju, bet Jeļenai Kordževai Krievijas vienotais nacionālais mākleru tīkls 2011. gadā piešķīra Laureāta nosaukumu ‘’’Par ieguldījumu mākleru attīstībā Krievijā’’.

2009., 2010.gadi. Krīze un hipotēkas

Krīzes 2009. un 2010. gados pie mums sāka vērsties klienti ar cita veida problēmām, kredītiem. Ar hipotēkas kredītiem iegādātos dzīvokļus vajadzēja apmaksāt, bet ienākumu nebija. Tāpēc mums vajadzēja atkal aizstāvēt mūsu klientu intereses. Tagad uzņēmuma mākleri risināja pārrunas ar bankām, saņēma atļaujas pārdot īpašumus, panāca banku pretimnākšanu kredītu restrukturizācijai. Un, protams, palīdzējām samainīt lielos dzīvokļus, kurus nespēja apmaksāt, pret mazākiem.

2008.gads. Zelta smiltis

Uzņēmums piedalījās konkursā ‘’Zelta smiltis’’, par labāko smilšu skulptūru Jūrmalā. Sakarā ar darba specifiku, tika nolemts veidot kaķi, kurš vaļājas dīvānā un lasa ‘’Reklāmas’’ avīzi. Uzņēmuma darbinieki izveidoja īstu nekustamā īpašuma kompleksu – istaba ar dīvānu, naktsskapīti un pat kaķim istabas čības. Pats kaķis, asti laiski atmetis, vaļājas dīvānā, apburdams skatītājus ar savu filozofisko dzīves pieeju.Mūsu skulptūra saņēma 5.vietu starp simtiem citām skulptūrām.

2007. gads. Tiek atvērts privātais mācību centrs

2007.gadā uzņēmums Izglītības ministrijā reģistrēja privāto mācību centru. Tika sagatavota autorprogramma profesijas ‘’Nekustamā īpašuma darījumu speciālists’’ apmācībai. Mācību centru EKOCENTRS absolvēja divas speciālistu grupas, kuri saņēma profesionālās izglītības diplomu.

2005. – 2007.gadi. Profesijas standartu izveidošana

Nekustamā īpašuma uzņēmuma ‘’EKOCENTRS’’ direktore Jeļena Kordževa un nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs Fjodors Gubins aktīvi piedalījās labāko profesionāļu darba grupā māklera profesijas standartu izveidē. Šīs darbības rezultātā tika izveidots ‘’Profesijas standarts’’, kas tika reģistrēts LR Profesiju klasifikatorā.

2003. – 2007.gads. Uzņēmuma lepnums ‘’Imantas Pērle’’

Jau no 2002.gada nekustamā īpašuma ‘’EKOCENTRS’’ direktore Jeļena Kordževa sāka aktīvi strādāt pie jaunā dzīvojamā kompleksa Imantā. ‘’Imantas Pērle’’ projekts aizņēma daudz laiku un spēku. Protams, ka uzņēmuma vadošie mākleri bija blakus no projekta pirmsākuma līdz tā realizācijai.
Projektēšana tika pabeigta 2005.gada vasarā un celtniecības darbus sāka ar laimes vēlējumu kapsulas iemūrēšanu nākamajiem nama iedzīvotājiem.
Interesants pasākums bija bērnu rotaļu laukuma izveide, kur uzņēmuma ‘’EKOCENTRS’’ darbinieki rīkoja konkursu starp potenciālo iedzīvotāju bērniem un bērnu rotaļu laukums tika izveidots pēc konkursa uzvarētāju skicēm.
Jau no celtniecības brīža sākās arī pirmās dzīvokļu pārdošanas. Tiem potenciālajiem dzīvokļu pircējiem, kuri bija rezervējuši dzīvokļus, uzņēmuma ‘’EKOCENTRS’’ darbinieki rīkoja atvērto durvju dienas. Vairāk kā 120 cilvēki, kuriem tika izsniegtas dzeltenās aizsargķiveres, nolasīta drošības tehnikas instrukcija un cilvēki varēja iepazīties ar saviem topošajiem dzīvokļiem.
Uz mājas nodošanu ekspluatācijā 2007.gadā, 134 no 156 dzīvokļiem jau bija pārdoti.
Visi tehniskie darbi: pilna mājas inventarizācija, dokumentu sagatavošana pārdošanai, aizņēma ne mazums laika, bet mūsu mākleri šos darbus paveica spīdoši.
Lai ātrāk varētu pabeigt visas formalitātes, inventarizatori tika aicināti jau agrāk – pusgadu pirms nama celtniecības beigām. Trīs mēnešus mūsu uzņēmuma labākā speciāliste Vera Arsijenkova strādāja plecu pie pleca kopā ar valsts zemes dienesta inventarizatoriem. Tie apsekoja katru jaunceltnes dzīvojamā kompleksa kvadrātmetru no 13 000 kvadrātmetriem.
Tas viss tika paveikts ziemā, apstākļos, kad lifti vēl nedarbojās, balkonu norobežojumu vel nebija, no stāva uz stāvu nācās pārvietoties par celtniecības sastatnēm. Bet ko neizdarīsi, lai dzīvokļu pircēji ātrāk varētu iemitināties savos jaunajos dzīvokļos.

2003.gads Grāmatu noliktava ‘’Jāņa Rozes grāmatnīcai’’

2003.gada mēs saņēmām vēl vienu lielu pasūtījumu - ‘’Jāņa Rozes grāmatnīcas’’ īpašnieks vēlējās iegūt savā īpašumā dzīvojamo māju Miera ielā 15. Tajā namā īpašnieks bija iecerējis izveidot noliktavu un ofisa telpas uzņēmumam. Protams, ka arī šo pasūtījumu mēs izpildījām, ierādot katram šī nama iedzīvotājam atsevišķu dzīvokli.

2000., 2001., 2002. un 2003. gadi. Izmitinām komunālo dzīvokļu iemītniekus

2000gades sākuma periodā mēs ļoti daudz nodarbojāmies ar komunālo dzīvokļu iemītnieku izmitināšanu.
Kādreiz tie bijuši lieli, skaisti un plaši dzīvokļi, tobrīd nolaisti komunālie miteklīši jūgendstila namos. Mēs palīdzējām izmitināt A.Pumpura ielas 5, Brīvības ielas 105, Elizabetes, Dzirnavu, A.Kalniņa, E.Birznieka-Upīša, Tērbatas, Kr. Barona, Skolas ielās, Ganību dambī, tāpat arī dažas villas Jūrmalā.

2000.gads. Jūgendstila villas glābšana

2000.gada beigās pie mums vērsās klients, kurš vēlējās iegādāties apavu uzņēmuma bijušā īpašnieka jūgendstila villu Bauskas ielā 16a, Rīgā. Tobrīd trīsstāvu villā bija ierīkotas kopmītnes rūpnīcas darbiniekiem, kopā tur dzīvoja 38 cilvēki, pie kam, dažiem nebija saglabājušies nekādi īres tiesību apliecinoši dokumenti. Ilga un piņķerīga darba rezultātā visi dokumenti tika atjaunoti, iemītniekiem tika iegādāti citi dzīvokļi un 2001. gadā villa pārgāja pasūtītāja īpašumā, kurš spēja šo neticami skaisto ēku atjaunot tās sākotnējā skaistumā.

1999. gads. Pirmais lielākais projekts – tirdzniecības centra plašums

1999. gada beigās mēs saņēmām lielu pasūtījumu. Pasūtītājs – norvēģu uzņēmums – vēlējās iegādāties kopumā nekustamo īpašumu dzīvojamā kvartālā starp Dzirnavu ielu un Blaumaņa ielu. Tobrīd tur atradās necili divstāvu nami, blīvi apdzīvoti ar komunālajiem dzīvoklīšiem. Mums bija jāpapūlas, bet līdz 2001. gadam visi komunālo dzīvokļu iemītnieki savā īpašuma iegādājās atsevišķus dzīvokļus, bet viss dzīvojamais kvartāls pārgāja mūsu pasūtītāja īpašumā. Tagad mazo, veco māju vietā atrodas ne vairāk, ne mazāk kā – liels tirdzniecības centrs ‘’’Galleria Riga’’.
Mēs esam lepni, ka piedalījāmies šī projekta realizēšanā.

1998., 1999., 2000. un 2001. gadi. Klientu aizstāvēšana tiesās

1998., 1999., 2000. un 2001.gados mums vajadzēja risināt ļoti daudz dažādas mūsu klientu problēmas. Vispirms vajadzēja atbrīvot cilvēkus no komunālo maksājumu parādu jūga. Mēs pārstāvējām klientu intereses tiesās, kooperatīvos un namu pārvaldēs, darījām visu, lai mūsu klientiem saglabātos jumts virs galvas. Kaut mazāks, toties savs un bez parādiem.
Šajā laika periodā mēs pārstāvējām tiesās vairāk kā 100 ģimeņu intereses.

Nekustamā īpašuma aģentūras EKOCENTRS darbības hronika

Nekustamo īpašumu aģentūra EKOCENTRS savu darbību aktīvi sāka jau no pirmās uzņēmuma dibināšanas dienas 1998. gada 6.augusta.
Pats pirmais darījums bija ofisa telpu iegāde, kur uzņēmums savu darbību turpina joprojām – jūgendstila namā Tērbatas ielā 6/8 – 72, Rīgā.
Vieta bija izraudzīta ļoti veiksmīga - pats pilsētas centrs, kas stratēģiski atrodas tuvu visam....gan transportam, veikaliem, notāriem, Vecrīgai, kafejnīcām, autostāvvietām....ar vienu vārdu sakot, - mēs blakus, skaties kā gribi.

 

 

Ekocentrs jaunumi

 • Jaunais likums par dzīvojamo telpu īri >

  Ekonomikas ministrija turpina rādīt paaugstināto interesi par izīrējošiem savu mājokli pilsoņiem. Šīs intereses sekas ir likuma „Par dzīvojamo telpu īri” Lasīt tālāk
 • Pārplānojums. Pats sev arhitekts. >

  Cilvēks tā iekārtots, ka pastāvīgi nav apmierināts ar savējo vidi un pat ar savējo ārieni. Kāds labo savējo izskatu ar Lasīt tālāk
 • Dzīvokļa apdrošināšana >

  Mēs bieži dzirdam palīgā saucienus no tiem, kuru īpašums ir cietis. Kāpēc ir vērts apdrošināt dzīvokli? Ko tas dod? Apdrošināšana Lasīt tālāk
 • Jautājumi par dzīvokļu īrēšanu >

  1.Kāpēc ir jānoslēdz īres līgums, ja bez tā dzīvokļa īre ir lētāka? Ir kļūdains pieņēmums, ka līguma noslēgšana starp īrnieku Lasīt tālāk
 • Mums ir jaunumi! >

  Pirmkārt, mēs izaugam: 8. augustā nekustamā īpašuma aģentūrai EKOCENTRS palika 19 gadu!!!Tādi mēs esam pieaugušie. Otrkārt, savā dzimšanas dienā mēs Lasīt tālāk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.