MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis: palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam  ar nekustamā īpašuma pirkšanu / pārdošanu / nomas palīdzību.
Mūsu produkts: pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar maksimālu labumu klientam.

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Piņķi

Pārplānojums. Pats sev arhitekts.

Cilvēks tā iekārtots, ka pastāvīgi nav apmierināts ar savējo vidi un pat ar savējo ārieni. Kāds labo savējo izskatu ar radikālām plastiskām operācijām, kāds dara to saudzējoša režīmā ar kosmētikas un apģērbu palīdzību. Bet kāpēc gan neuzlabotu, ja tas ir jūsu paša ķermenis? Bet ir īpašums, kas pieder jums, bet labot to pēc jūsu vēlmēm ir aizliegts. Tas ir jūsu dzīvoklis.
Šīs sarunas temats ir pārplānojums.
Nesen esmu bijis Mahačkalā sakarībā ar bijuša klienta darīšanām. Bet zināms, ka mākleriem bijušo klientu nav. Bet runa ne par šo, bet par to, ka pilsētā neievērojas nekādas būves normas un direktīvas. Var pieaudzēt balkonu uz diviem metriem garumā, uzbūvēt jauno stāvu virs sava dzīvokļa vai piebūvēt jauno istabu pie eksistējoša mājokļa. Pēc tam kaimiņi virs tavējas istabas var piebūvēt savēju. Ar vienu vārdu, pēc iepazīšanās ar pilsētu papriecājos, ka mēs Latvijā dzīvojam un strādājam tiesiskajā laukā.

Man gribētos parunāt par mūsu pārplānojumu noteikumiem.

Lasīt tālāk ...

Dzīvokļa apdrošināšana

Mēs bieži dzirdam palīgā saucienus no tiem, kuru īpašums ir cietis. Kāpēc ir vērts apdrošināt dzīvokli? Ko tas dod?

Apdrošināšana palīdz izvairīties no situācijām, kad jālūdz līdzcilvēkiem finansiāla palīdzība gadījumos, kad ir sadedzis vai kā citādi cietis Jūsu mājoklis. Apdrošināšana dod mums šo drošības sajūtu, uz kuru varam paļauties, kad nepieciešams remontēt vai atjaunot savu nekustamo īpašumu pēc apdrošināšanas gadījuma.

Lasīt tālāk ...

Jautājumi par dzīvokļu īrēšanu

1.Kāpēc ir jānoslēdz īres līgums, ja bez tā dzīvokļa īre ir lētāka?

Ir kļūdains pieņēmums, ka līguma noslēgšana starp īrnieku un izīrētāju, kas reģistrēts VID, padara dzīvokļa īri dārgāku. Nekustamā īpašuma tirgus cenas diktē pieprasījums un piedāvājums. Bet rakstveida vienošanās noslēgšana nodrošina abas puses pret iespējamām problēmām nākotnē, tostarp līguma laušanas gadījumā.

Lasīt tālāk ...

Mums ir jaunumi!

Pirmkārt, mēs izaugam: 8. augustā nekustamā īpašuma aģentūrai EKOCENTRS palika 19 gadu!!!
Tādi mēs esam pieaugušie.

Otrkārt, savā dzimšanas dienā mēs pārcēlāmies uz jaunu biroju.
Tagad mēs atrodamies biznesa centrā «Barons Kvartāls» pēc adreses Cēsu iela 31, k.3, 7. kāpņu telpa, 4. stāvs, 426 kab.
Mob. 22 304 755
Tālr.: 67 280 080.

Ar prieku gaidām visus mūsu draugus, jaunus un vecus klientus katru darba dienu no 10.00 līdz 18.00

Lasīt tālāk ...

Kas ietekmē īpašuma vērtību?

Galvenais, kas ietekmē nekustamā īpašuma vērtību, ir tā atrašanās vieta – cenu līmenis dažādos reģionos, pilsētās un rajonos ievērojami atšķiras. Vienlaikus ir arī virkne citu iemeslu, kāpēc viens īpašums ir dārgāks par otru, kaut atrodas turpat līdzās.

Lasīt tālāk ...

Kur dzīvo makleris?

Mākleris mājo katrā no mums.
Tieši tāpat kā katrā no mums mājo zobārsts, santehniķis, krāsotājs, iekšpolitikas un ārpolitikas konsultants .... Varētu teikt, ka mūsos mājo simtiem citu profesiju pārstāvju, kuri ķeras klāt problēmu risināšanai, līdzko tās tiek saņemtas.
Tomēr mākleris – tā ir pavisam cita kategorija. Šķiet, ka nekas īpašs nav jādara. Jāatrod pircēji un pārdevēji, jānoorganizē darījums un kabatā jāieliek žūksnis naudas.

Lasīt tālāk ...

Seši soļi līdz jaunai mājai

Ja reiz pieņemts tik nopietns lēmums kā savas mājas vai dzīvokļa iegāde, katram no mums gribētos ieguldīt laiku un naudu tikai tādā miteklī, ko droši varam saukt par savu sapņu pili. Kad pēc ilgiem meklējumiem tas izdodas, nereti nākas risināt dažādus iepriekš neparedzētus jautājumus.
Lai šis posms būtu vieglāks, piedāvājam sešus ieteikumus par to, kādas juridiskās, finanšu, vides un politiskās lietas ņemt vērā pirms un pēc jaunā mājokļa iegādes.

Lasīt tālāk ...

Kā izsargāties no krāpšanas gadījumiem

Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) profesionāļu kluba ikmēneša tikšanās bija plaši apmeklēta: tika pulcēta pilna semināra zāle ar LANĪDA biedriem, kuri bija ieradušies uzklausīt ekspertu – Zvērinātu advokātu biroja Vilgerts pārstāvju - lekciju par to, kā izsargāties no krāpšanas gadījumiem.

Vairis Dmitrijevs, Vilgerts advokāts un Ingus Melmers, Vigerts jurists, NĪ profesionāļiem deva padomus darījumu vešanas procesā, atgādināja par NĪ aģentu atbildību, skaidroja, ko nozīmē krāpšana krimināltiesību izpratnē, kā arī tika sniegti piemēri no aktuālās tiesu prakses. Konkrētu situāciju analīze notika klātienē, kad NĪ aģenti uzdeva juristiem savus jautājumus no ikdienas prakses.

Lasīt tālāk ...

Kadastrālā vērtība un mīkla pēcnācējiem

Latvijas Saeima konceptuāli atzīst par labu nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības iesaldēšanu uz diviem gadiem. Turpmāk katrus četrus gadus Ministru kabinets pārskatīs šo likmi, un katrā ziņā, ne uz samazināšanas pusi.
No kurienes parādījās šie dīvaini termiņi - pašlaik divus gadus, bet pēc tam katrus četrus? Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, nākamajā 2018. gadā notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Pēc četriem gadiem – atkal jaunas vēlēšanas. Tādēļ tagad pēc katrām vēlēšanām mūs gaida nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības pārskatīšana.
Informācijai:

Lasīt tālāk ...

Godīgais veids kā cilvēkiem atņemt naudu

Kā var piespiest citu cilvēku atdod tev naudu?
Var godīgi, pārdodot viņam kaut kādu vērtīgu lietu vai pakalpojumu.
Var ar spēku, kā urla pavārtē, uzbrukt un atņemt vājākam maku vai somu. Bet tā ir krimināllieta.
Bet arī ir Ostapa Bendera „aptuveni 400 godīgi veidi kā cilvēkiem atņemt naudu”.
Te ir viens veiksmīgi izmantojams pēdējā laikā gadījums.
Savā e-pastā jūs atradāt ienākošo vēstuli no «Mājokļu aģentūra» vai «Pilsētas zemes dienests». Un izskatās tā ļoti oficiāli un nav ne šaubas par to, ka jums raksta valsts iestāde.

Lasīt tālāk ...

Kāpēc Latvija nav Hollivuda

Knapi paspēju saķert klientu aiz roku.
Labi, ka atnāca. Citādi droši vien atgadītos lielas nepatikšanas, no kurām viņu nav pasargājis privātais mākleris.
Protams, ka vainīgi ir Roberts de Niro, Als Pačino, Martins Skorseze un citas Holivuda zvaigznes ar savām gangstera asa sižeta filmām, kurās visi ir tik skaisti, garos mēteļos, cepurēs un ar cigāriem, atnāk uz darījumu un neraugoties met čemodānu uz galdu. Bet tie, kuri sēž pie galda, tā pat neraugoties atver čemodānu pilnu ar naudas paciņām. Un viņš tā slinki aizver čemodānu un teica: „Sit saujā!”. Īsta Holivuda!

Lasīt tālāk ...

Nekustamie īpašumi bez rozā brillēm jeb kļūdu labojums. 4. Daļa.

Es apsolīju pastāstīt par to, kā nodrošināt finansiālo drošību darījuma veikšanas laikā un pēc tā. Kurš gan cits, ja ne jūs, esat ieinteresēti darījuma laikā nepazaudēt savu „sūri grūti nopelnīto”?

Izskatīsim visvēlamāko un visvairāk satraucošo darījuma daļu – naudas saņemšanu. Tā ir viena no liktenīgākajām pārdevēja kļūdām: nepārzināt finanšu drošības nodrošināšanas mehānismu īpašuma nodošanas brīdī.

Pievērsiet uzmanību, runa ir tieši par naudas saņemšanu nevis par naudas solījumiem! Ne vienu reizi vien ir nācies sastapties ar situāciju, kas pircējs ir tik labsirdīgs, mīļš, apburošs, bet pats galvenais – ilgi gaidīts pircējs, tas kļūst par pārdevēja „draugu un brāli”. Ar viņu ir tik patīkami pavadīt laiku, kā gan lai te nepiekrīt nenozīgām lietām, ja par tām lūdz tik ievērojams cilvēks. Tiesa gan, visa „draudzība” turpinās tikai tieši līdz naudas nodošanas brībim.

Lasīt tālāk ...

Nekustamiais īpašums bez rozā brillēm jeb kļūdu labojums. 3. daļa

Divos iepriekšējos rakstos mēs aplūkojām tipiskākās kļūdas, kuras pieļauj nekustamo īpašumu pārdevēji. Pagaidām runājām par reklāmas kampaņas kļūdām.

Pieņemsim, ka pircējs jau ir atrasts un ir pienācis laiks sākt nodarboties ar pašu pirkšanas – pārdošanas procesu.

Pirmais, ar ko mēs sastopamies, ir dokumenti. Tādēļ sestā kļūda - kļūdas dokumentos.

Lasīt tālāk ...

Nekustamie īpašumi bez rozā brillēm jeb kļūdu labojums. 1. daļa

Man ir gadu, ko tur gadu, pat desmitgažu ilga tipveida kļūdu prakse, kuras pieļauj daudzi no nekustamo īpašumu īpašniekiem.

Es, protams, ar daudz lielāku prieku būtu rakstījusi par panākumiem, bet... Dažkārt darbs pie kļūdu labojuma ir daudz derīgāks.

Ir neskaitāmi veidi, kā pieļaut kļūdas, bet kopumā tās visas var klasificēt 10 pamatkļūdās, no kurām gribētos pasargāt.

Ērtības labad es tās sadalīju pa tēmām. Pirmajā daļā mēs aplūkosim četras tipiskākās pārdevēja kļūdas, kuras attiecas uz mārketinga jomu.

Tātad, 1. daļa – nav mārketinga politikas.

Šī daļa sastāv no četriem starta soļiem, bez kuriem nevar notikt nekāda nekustamā īpašuma pārdošana.

Sāksim!

Lasīt tālāk ...

Īres cenas ir nepamatoti augstas

Īrēt dzīvokli galvaspilsētā ir dārgi, bet nopirkt savu mitekli daudzi nevar atļauties. Mazo algu saņēmēji, kuriem nav savas mājvietas, priecājas, ja izdodas atrast istabu par saprātīgu cenu. Neatkarīgās eksperti uzsver, ka šobrīd tirgū trūkst kvalitatīvu īres mājokļu vai arī cenas bieži vien ir nepamatoti augstas.

Saņemot minimālo algu, kas šobrīd ir 380 eiro uz papīra, strādājošajam nav iespējams noīrēt vienistabas dzīvokli ar visām ērtībām, liecina Neatkarīgās pētījums. Vienistabas dzīvokļa īre Rīgā svārstās no 165 līdz 300 eiro mēnesī, bet minimālā alga uz rokas, ja nav apgādājamo, ir vien 275,68 eiro.

Lasīt tālāk ...

Pērkot īpašumu, ir svarīgi neiegādāties kaķi maisā

Pēc vairāku gadu pauzes nekustamā īpašuma tirgus piedzīvo lai arī piesardzīgu, tomēr aktivitātes pieaugumu, kas jūtama arī mājokļu tirgū.

Īpašumu cenas atgriezušās saprātīgā līmenī, ko vismaz pagaidām neietekmē dažādi «burbuļi», tomēr speciālisti jebkuram pircējam iesaka ņemt vērā virkni faktoru, lai gaidītā prieka vietā nepiedzīvotu vilšanos par daudz lielākām faktiskajām izmaksām.

Lasīt tālāk ...

Patēriņa cenas ķer ieguldījumu izmaksas

Pēdējo 12 mēnešu laikā mājokļu cenas, izrādās, augušas divas vai trīs reizes straujāk par ikdienas preču un pakalpojumu cenām.

Centrālās statistikas pārvaldes aprēķinātais 12 mēnešu inflācijas rādītājs 2,9% šā gada janvārī atpaliek no Rīgas standartapbūves cenu pieauguma tajā pašā laika intervālā. OberHaus šo pieaugumu novērtē ar +5,4%, Latio - ar +7,0% un Arco Real Estate - ar +8,2%.

Lasīt tālāk ...

Vai nekustamais īpašums ir laba investīcija?

Piedzīvoti dažādi tirgus kāpumi un kritumi, tomēr labs nekustamais īpašums kā ilgtermiņa investīcija sevi ir pierādījis un joprojām ir viens no populārākajiem ieguldījumu veidiem, domājot ne tikai par ģimenes labklājību, bet arī vecumdienām. Lai uzzinātu, kas jāņem vērā pirms īpašuma iegādes, un vai lielais pirkums būs laba investīcija, aicinām iepazīties ar Nordea bankas nekustamā īpašuma eksperta Edgara Indrāna ieteikumiem.

Iegādājoties īpašumu, jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem, kas var būt izšķiroši, nodrošinot pastāvīgus ienākumus un peļņu ilgtermiņā. Pirmkārt, tā ir īpašuma cena, kurai nevajadzētu būt augstākai par tirgus vērtību. Otrkārt, jāņem vērā savas finansiālās iespējas un gaidāmie tēriņi – bieži vien mēdzam apsvērt tikai pirkuma summu, aizmirstot par papildu izdevumiem nākotnē. Tāpēc piedāvājam 5 ieteikumus, kas palīdzēs pieņemt pārdomātu lēmumu, iegādājoties nekustamo īpašumu kā investīciju:

Lasīt tālāk ...

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.