MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis: palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam  ar nekustamā īpašuma pirkšanu / pārdošanu / nomas palīdzību.
Mūsu produkts: pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar maksimālu labumu klientam.

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Piņķi

Kadastrālā vērtība un mīkla pēcnācējiem

Latvijas Saeima konceptuāli atzīst par labu nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības iesaldēšanu uz diviem gadiem. Turpmāk katrus četrus gadus Ministru kabinets pārskatīs šo likmi, un katrā ziņā, ne uz samazināšanas pusi.
No kurienes parādījās šie dīvaini termiņi - pašlaik divus gadus, bet pēc tam katrus četrus? Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, nākamajā 2018. gadā notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Pēc četriem gadiem – atkal jaunas vēlēšanas. Tādēļ tagad pēc katrām vēlēšanām mūs gaida nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības pārskatīšana.
Informācijai:


Kadastrālā vērtība – tas ir tāds jebkura nekustamā īpašuma vērtības ekvivalents, vai tas būtu dzīvoklis, vasarnīca, šķūnis, garāža, māja vai zemes gabals... Šo objektu kadastrālā vērtība ir atkarībā no platuma, atrašanas vietas, objekta stāvokļa, komunikāciju esamības un citu faktoru.
Kadastrālā vērtība ietekmē:
• nekustamā īpašuma nodokļu aprēķinu;
• valsts nodevu uz īpašuma tiesību nostiprinājumu Zemesgrāmatā;
• nodotas pastāvīgajā lietošanā lauku zemes izpirkšanas cenu;
• apbūvēto zemes gabala cenas noteikšanu privatizācijas gadījumā;
• zemes nomas maksu piespiedu nomas gadījumā;
• valsts neprivatizēto lauku zemju nomas cenu.
Uzzināt jūsu nekustamā īpašuma kadastrālo vērtību Jūs varat Valsts zemes dienesta mājaslapā www.kadastrs.lv. Tikai jāzina objekta adrese vai kadastra numurs.
Pēc daudz gadiem mūsu pēcnācēji atradis kadastrālās vērtības izmaiņu grafiķi un saistīs to vai nu ar garu gadu, vai ar mēness cikliem.
Kopā ņemot, būs mūsu pēcnācējam mīkla!

Ekocentrs

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.