Atsauksmes

Ļoti viss apmierina. Palīdzēja pārdot un arī palīdzēja atrast dzīvokli pirkšanai tieši tādu kā meklējām. Par dokumentu noformēšanu nav jāsatraucas, jo viss tiek sagatavots pareizi. Vienmēr paskaidros kāpēc tā un ne savādāk. Iesaku ja vajag pārdot vai nopirkt dzīvokli.
Gunta S

Labdien!

Gribu izteikt lielu paldies Ekocentrs SIA un Jeļenai Kordževai par ļoti interesantu un informatīvu lekcijas kursu “Nekustamo īpašumu darījumu starpniecības bizness”! Paralēli mācībām man bija iespēja piemērot saņemtās zinātnes praksē, izmantojot dotos materiālus.

Viss tika pasniegts professionāli, ļoti noderīgs un viegli uztverams materiāls ikvienam! Kursā ir izskatītas visas nianses, kā arī ir ļoti daudz dzīves piemēru.

Noteikti iesaku mācīties Ekocentrs SIA!

Ar cieņu,

Anna Trofimova

Dzīvokļa pārdošana - viss ir ļoti labi. Profesionālie darbinieki, paldies!
Zinaida Ž.

Profesionāla, ieinteresēta, izprotoša darbinieku rīcība. Vienmēr, gandrīz jebkurā diennakts stundā ir iespējams iegūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Paldies par "nešanu caur uguni" klientu dēļ. Paldies par laipno attieksmi. Ināra L.

Profesionāla, ieinteresēta izprotoša darbinieku rīcība. Vienmēr gandrīz jebkurā diennakts stundā ir iespējams iegūt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Paldies par "iešanu caur uguni" klientu dēļ. Paldies par laipnu attieksmi. Ināra L.

Izsaku lielu pateicību SIA EKOCENTRS par saprotošu, profesionālu darbu. Elita J.

Pateicos par veiksmīgo sadarbību ar juristi Jeļenu Kordževu. Augsti novērtēju viņu kā profesionāli.
I. Mickeviča

Paldies par sadarbību NĪ pārdošanā. Mūsu māklere Tatjana savus pienākumus veica atbildīgi un mēs esam ļoti apmierināti un priecīgi par šo veikto darījumu.

Iveta Š.

Liels paldies par lielisku profesionālu atbalstu no Jūsu puses Iedziłināties mūsu problēmās un to risināšanu.
Ar cieņu Pāvels un Aleksandra F.

Darījums notika korekti, bez liekas aizķeršanas.
Kalvis K.

Liels paldies par labu darbu, prieks par mūsu sadarbību, lai jums viss izdodas.
Tamāra B.

PALDIES Olga par sadarbību un atbalstu, ļoti patika ar Jums sadarboties! Priecājos, ka izvēlējos Jūsu pakalpojumus. Noteikti ieteikšu Jūs arī citiem! Jums arī lai viss izdodas!

Karīna K

Priecājos par uzaicinājumu Jūsu komandā. Es labprāt pievienošos pēc 1,5-2 gadiem, ja būs tāda iespēja, kā jau runājām vienā no telefona sarunām. Drīz eju dekrētā un negribu lieku stresu - kā jau ar visu jauno tas ir.
Ļoti patika viss mācību process un komunikācija ar Jums. Protams, mazliet pietrūka kādas online tikšanās, kur apspriest katru tēmu, bet pagaidām vairāk vai mazāk kaut kas saprotams ir par šī darba specifiku. Galvenais jau sākt un viss aizies savās sliedēs.

Justina M,

Ļoti patīkama attieksme no pārdošanas speciālistu puses. Operatīvā rīcība un diplomātiskā komunikācija!
Andris J.

Paldies par sadarbību. Ļoti atsaucīgi, pašaizliedzīgi aizstāvēja klienta intereses, grūtā brīdī turēja roku un iedrošināja.

Gunita G.-K.

1 lapa no 3

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
PLG_SYSTEM_COOKIEHINT_HEAD
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.